top of page
5.png

REFERENCIE

avatar 108

Gabriel Mančík

STAVBA RODINNÉHO DOMU

leavs eko.png

VIKTOR

Za tú dobu spolupráce od januára 2020, môžem konštatovať, že prístup je seriózny, nenásilný a hlavne ste schopní a ochotní sa prispôsobiť našim časovým požiadavkám k stretnutiam a jednaniam.

Všetko, či už v prípravnej fáze, fáze prípravy dokumentácie, či už vo fáze realizačnej ide tak ako nám to bolo predostreté a tak ako sme sa navzájom dohodli a odsúhlasili si.

Všetky pripomienky a myšlienky, pri zásahoch do projektu a vôbec do realizácie stavby boli vypočuté, argumentované zo strany stavebníka a následne po dohode akceptované oboma stranami. Stavba domu od základovej dosky, naozaj na úrovni zázraku.

Ktorú si dokumentovali nielen obe priľahlé ulice, kde sa nehnuteľnosť stavia, ale aj ľudia na autách z celého mesta. 

Posúďte – 1.) komplet hrubá stavba, + strecha, + podbitie, + okapový systém = 7 dní 

2) Hrubá stavba, zateplenie domu, fasáda, strecha komplet, vrátane podbitia, okapového systému, komplet vodoinštalácia, + komplet elektroinštalácia = 20 dní. 

Dom je v štádiu dokončenia, nebývame v ňom, zato kľúče od neho by sme privítali.

So skúsenosťou či už s firmou, ktoré dom stavia, alebo vôbec ako prebiehala stavba tohto domu, jednoznačne tento typ stavby, ako aj túto firmu veľmi rád doporúčím komukoľvek, kto bude pýtať referencie.

avatar 94

TOMÁŠ BOGÁR

RADOVÁ ZÁSTAVBA BYTOV

leavs eko.png

INDIVIDUÁLNY PROJEKT

avatar 83

Byt od firmy Tvoj sen s.r.o. som našiel prostredníctvom internetovej stránky a hneď na druhy deň som si dohodol schôdzu s predávajúcim.

 

Jeho prístup ku mne, ako ku kupujúcemu bol veľmi profesionálny a priateľský.

 

Keďže byt bol už v podstate hotový z každej stránky a nebolo potrebné robiť žiadne úpravy, som sa asi po týždni rozhodol pre kúpu a s predávajúcim sme sa rýchlo a bez akýchkoľvek problémov a zbytočných naťahovačiek dohodli. Bývam tam rok a som nadmieru spokojný, super lokalita, super mladí susedia a v podstate mi v okolí nič nechýba.

 

Čo sa týka budúcich projektov firmy Tvoj sen s.r.o..

Určite by som v budúcnosti odporučil svojim známym, keďže ja som bol veľmi spokojný s prístupom a jednaním predajcu.

 

Ďakujem

NORBERT CSORDÁŠ

STAVBA RODINNÉHO DOMU

leavs eko.png

INDIVIDUÁLNY PROJEKT

Pri vyberaní stavebnej firmy rodinného domu a kľúč nám bola odporučená firma Tvoj Sen predovšetkým kvôli ich prístupu,  kvalite materiálov, ktoré používajú pri stavbe, zároveň aj rýchlosti výstavby a cene.

Pri výbere nás presvedčilo aj to, že firma zabezpečila (za nás) všetky dokumentácie týkajúce sa stavby od začatia až po ukončenie stavby, ako napr. inžinierske siete, stavebné povolenie, revízie kolaudácia.

Stavba nášho rodinného domu od stavebného povolenia až po kolaudáciu trvala približne 1rok. Počas stavby sme nikdy nemali problém s komunikáciou so staviteľom, v prípade potreby si našli čas na stretnutie, kde sme mohli preberať všetky naše otázky, požiadavky a vždy sa nám snažili vyhovieť.

Staviteľ počas výstavby prejavoval záujem, pravidelnými kontrolami, komunikáciou s nami, ako aj so svojimi majstrami, ohľadom stavu prác na dome a dostatočného množstva materiálu.

Po našej skúsenosti by sme firmu Tvoj Sen odporučili, najmä pre ich kvalitnú prácu a prístup riešiť naše požiadavky a zmeny, ktorými sme počas stavby prešli.

avatar 104

KATARÍNA HETÉNYIOVÁ

STAVBA RODINNÉHO DOMU

leavs eko.png

INDIVIDUÁLNY PROJEKT

Od vydania stavebného povolenia prebehlo cca 13 mesiacov, a stavba, ktorú stavebná firma Tvoj sen s.r.o. pre mňa realizovala, je plne spôsobilá na bývanie. Manželia Garajoví sú maximálme korektní a spoľahliví, vyšli mi v ústrety zakaždým, keď som niečo potrebovala a to už od samého začiatku, keď sa vo mne zrodil nápad dať si postaviť montovaný dom.

Či to bol projekt, ktorý som si vymyslela, či zmeniť alebo doplniť. A to všetko s ľahkosťou a humorom. Komunikáciu s nimi hodnotím ako nadštandardnú, svojím profesionálnym a ľudským prístupom mi vždy pomohli zodpovedať všetky otázky, ktoré sa vyskytli.

Zamestnanci firmy sú veľmi šikovní a vždy všetko promptne vyriešia. Neverila som vlastným očiam, keď na betónovej platni za deň vyrástol dom. Bolo ešte spústa práce na ňom a v ňom, ale môj dom je krásny a neviem sa dočkať, kedy už dokončíme sťahovanie a budeme si ho užívať.

Kto si chce dať postaviť svoj sen, nech ho zverí stavebnej firme Tvoj sen s.r.o., ja som to urobila a bol to jeden z najlepších krokov v mojom živote.

bottom of page