top of page

BÝVAJTE LUXUSNE UŽ V ŠTANDARDE

leavs eko.png

Naše rodinné domy vám poskytnú jeden z najvyšších komfortov bývania, pretože sa nezabudlo ani na novodobé a trendové technológie, ktoré sú u nás absolútnym štandardom. Medzi tieto luxusné technológie patria v prvom rade Hevolta, vďaka ktorej sa váš dom premení na inteligentný rodinný dom, ktorý celý dokážete ovládať cez váš smartfón.

Nano-black-SVG.png

Vykurovanie prostredníctvom najnovšej nano infra technológie, ktoré do vášho priestoru vnesie pocit príjemného tepla a pohody.

Systém zabezpečí užívateľovi najvyšší komfort vykurovania, vďaka zdraviu prospešnému teplu, s rýchlym nábehom a inteligentnou reguláciou teploty, nízkymi prevádzkovými nákladmi a bez údržbovou prevádzkou s reálnou životnosťou až 80 rokov.

GRAF-SK-1C-1-2048x1471.jpg
Mind-black-svg.png

S ovládačom Hevolta Mind dokážete ovládať funkcie inteligentným spôsobom priamo cez dotykový displej ovládača v miestnosti, ale aj prostredníctvom aplikácie pre Android a iOS.

Snímka obrazovky 2020-11-09 o 19.38.08.p
Airchange-white-svg.png

Moderný spôsob cirkulácie vzduchu s dôrazom na maximálnu čistotu a sviežosť.

Hevolta AirChange je vysoko kvalitný systém rekuperácie, ktorý vám zabezpečí vždy čerstvý vzduch zbavený nežiadúcich organizmov, prachových častíc a pachu zo zvýšenej vlhkosti, vďaka špeciálnej trojcestnej filtrácii.

airchange
bottom of page