top of page
leavs eko.png

VÁŠ NOVÝ INTELIGENTNÝ DREVODOM

ALEX

129 500 €

CENA ZA HOLODOM

PÔDORYS

ALEX.png

Útulný 3 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 50,00 m² s obývačkou spojenou s kuchyňou a samostatnou kúpeľňou.

 

Pri vstupe do tohto rodinného domu sa ocitnete na chodbe, z ktorej sa dostanete do všetkých miestností. Všetky izby v dome sú nepriechodné, čo vám poskytuje lepšie súkromie v izbách.

 

Hneď vedľa chodby nájdete samostatné WC a kúpeľňu, ktoré sú ideálne umiestnené v prednej časti rodinného domu. 

 

Dispozícia rodinného domu je projektovaná podľa najnovších trendov, preto srdcom tohto nízkoenergetického rodinného domu je veľká kuchyňa spojená s obývačkou.

 

V tejto miestnosti sa budete cítiť doslova ako pán svojho domu. Z kuchyne je pripravený výstup na terasu, kde si vychutnáte ničím nerušené letné večery a grilovačky.

 

V kuchyni bude pre vás pripravená kuchynská linka v tvare „U“, ktorú si samozrejme budete môcť navrhnúť na mieru podľa vášho vkusu. Vždy ste túžili po veľkom jedálenskom stole, kde sa na večeru stretne celá rodina?

 

Okrem toho, že máte k dispozícii veľkú obývačku, máte pri kuchyni priestor pre takýto stôl.

 

Ako ste si mohli všimnúť na pôdoryse, hlavná spálňa je rozumne umiestnená, pretože sa nachádza v zadnej časti rodinného domu, čo dáva absolútne súkromie a navyše sa z nej dostanete priamo na terasu, kde si môžete v pokoji vypiť vašu rannú kávu s pohľadom na záhradu.

 

A v neposlednom rade sa v dome nachádza posledná izba, ktorá poslúži, ako dokonalá detská izba. Jej veľkosť a poloha v rámci domu sú pripravené na vás urobiť skvelý dojem a veríme, že keď túto detskú izbu zariadite pre vaše dieťa bude sa v nej cítiť veľmi príjemne.

 

V tomto rodinnom dome budú použité prírodné stavebné materiály, pretože celý dom bude postavený z dreva. Drevený materiál veľmi dobre reguluje vlhkosť vo vnútri domu a vyznačuje sa aj schopnosťou účinne tlmiť zvuk. 

 

Konštrukcia domu je zložená z vysoko odolných a pevných KVH a BSH hranolov. Minerálna vlna, ktorá je opláštená farmacelom ( vápencová doska ) tvorí medzistennú izoláciu. Táto medzistenná izolácia Vám pomáha znížiť mesačné náklady a udrží Vám teplo domova.

Kvalitnú krytinu na streche Vám zabezpečí betónová škridlá od Teranu. Plastové okná sú od značky Salamander a čo je najlepšie majú plastovo - hliníkový profil a kvalitné 3-sklo, ktoré Vám odstránia hluk z vonka.

 

Veľkou výhodou týchto nízkoenergetických stavieb je, že sú celé eco-friendly a nielenže vám ušetria tisíce eur na energiách, ale sú aj veľmi prospešné pre zdravie ľudí.

 

O čerstvý a zdravý vzduch v dome sa postará rekupéracia, ktorá bude vetrať a vy o tom ani nebude vedieť.

 

A ešte, aby sme nezabudli, v cene tohto rodinného domu máte celú projektovú dokumentáciu a našu novinku.

 

Celý váš dom premeníme na inteligentný dom, ktorý celý budete môcť ovládať cez váš smartfón a toto všetko máte zahrnuté v uvedenej cene. Cena rodinného domu je za holodom.

 

Ak chcete mať toto všetko vo vašom rodinnom dome, tak hneď teraz si dohodnite nezáväzné stretnutie na tel. čísle 0948 006 665 alebo ak chcete, pokojne nám napíšte email na info@tvojsen.sk a dohodneme si nezáväzné stretnutie cez email.

v cene

129 500 €

V CENE HOLODOMU

leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png

PROJEKT DOMU
HOLODOM
HEVOLTA


REKUPERÁCIA
PODLAHOVÉ KÚRENIE

A PREDPRÍPRAVA NA

leavs eko.png

OBYTNÉ MIESTNOSTI

POČET OSÔB

KÚPELNE

OBYTNÁ PLOCHA

ZASTAVANÁ PLOCHA

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

TERASA 

3

3/4

2

40,50 m2

63,00 m2

50,00 m2

nie

​ČO ZAHŔŇA HOLODOM?

Obvodové steny, zateplenie domu, vnútorné priečky, strechu, krytinu, strop, povalu, vyliatie všetkých podláh, ktoré sú pripravené na položenie Vašej dlažby alebo plávajúcej podlahy, elektrickú inštaláciu, vodoinštaláciu, kúrenie, žumpu, okná a vchodové dvere, steny v interiéry, kúpeľňu bez sanity a obkladačiek a terasu (pokiaľ je súčasťou domu).

Jednoducho povedané: holodom je hotový dom s nedokončeným interiérom.

Čo je potrebné dorobiť v holodome? Laminátové podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažby v kúpeľni, kuchynskú linku, osadenie vane a toalety a dokúpiť si nábytok do vášho nového rodinného domu.

Samozrejmosťou je dokončiť Váš DOM NA KLÚČ .

ZAUJAL VÁS TENTO RODINNÝ DOM?

Ak áno a máte záujem o nezáväzné stretnutie ohľadom tohto rodinného domu, tak vyplnte tento jednodchý formulár a my sa Vám následne ozveme  a potvrdíme si spolu termín stretnutia. 

Ďakujeme za Váš prejavený záujem. Budeme Vás kontaktovať. Prajeme Vám pekný deň. Tvoj sen s.r.o.

Alebo nám rovno zavolajte na

+421 948 006 665

bottom of page