top of page
BORIS pohlad 1.png
BORIS pohlad 2.png
BORIS pohlad 3.png
BORIS pohlad 4.png
leavs eko.png

VÁŠ NOVÝ INTELIGENTNÝ DREVODOM

BORIS

167 000 €

CENA ZA HOLODOM

PÔDORYS

BORIS.png

Tradičný 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 82,46 m² s terasou, s obývačkou spojenou s kuchyňou, s komorou a samostatnou kúpeľňou.

 

Pri vstupe do tohto rodinného domu sa ocitnete na dlhej chodbe, z ktorej sa dostanete do dvoch samostatných izieb a do hlavnej časti domu.

 

Hlavnou časťou tohto domu je obývačka s kuchyňou, kde trávi rodina najviac času. Z týchto priestorov sa šikovne dostanete na veľkú terasu alebo rovno von na dvor. 

 

Obávate sa, kde uložíte všetky kuchynské pomôcky, ovocie, zeleninu, zaváraniny a ostatné veci? Okrem toho, že v kuchynskej linke, ktorú vám urobíme na mieru, bude plno úložného priestoru, máte pri kuchyni komoru, kde do regálov môžete presne toto všetko odložiť.

 

Kúpeľňa s WC sú ideálne oddelené od zvyšku rodinného domu. A navyše sa v tomto dome nachádza aj druhé samostatné WC s oknom, ktoré sa nachádza hneď pri kúpeľni.

 

Ako sme už spomínali v prednej časti domu sa nachádzajú dve nepriechodné izby, ktoré určite ocenia vaše deti, pretože sa ideálne hodia, ako detské izby a navyše každý bude mať svoje vlastné súkromie.

 

Hlavná spálňa je rozumne umiestnená a to z viacerých dôvodov. Je oddelená od zvyšku bytu, čo dáva absolútne súkromie a v neposlednom rade sa z nej dostanete priamo na terasu, kde si môžete v pokoji vypiť vašu rannú kávu s pohľadom na záhradu.

 

V tomto rodinnom dome budú použité prírodné stavebné materiály, pretože celý dom bude postavený z dreva. Drevený materiál veľmi dobre reguluje vlhkosť vo vnútri domu a vyznačuje sa aj schopnosťou účinne tlmiť zvuk.

Konštrukcia domu je zložená z vysoko odolných a pevných KVH a BSH hranolov. Minerálna vlna, ktorá je opláštená farmacelom ( vápencová doska ) tvorí medzistennú izoláciu. Táto medzistenná izolácia Vám pomáha znížiť mesačné náklady a udrží Vám teplo domova.

Kvalitnú krytinu na streche Vám zabezpečí betónová škridlá od Teranu. Plastové okná sú od značky Salamander a čo je najlepšie majú plastovo - hliníkový profil a kvalitné 3-sklo, ktoré Vám odstránia hluk z vonka.

 

Veľkou výhodou týchto nízkoenergetických stavieb je, že sú celé eco-friendly a nielenže vám ušetria tisíce eur na energiách, ale sú aj veľmi prospešné pre zdravie ľudí.

 

O čerstvý a zdravý vzduch v dome sa postará rekupéracia, ktorá bude vetrať a vy o tom ani nebude vedieť.

 

A ešte, aby sme nezabudli, v cene tohto rodinného domu máte celú projektovú dokumentáciu a našu novinku.

 

Celý váš dom premeníme na inteligentný dom, ktorý celý budete môcť ovládať cez váš smartfón a toto všetko máte zahrnuté v uvedenej cene. Cena rodinného domu je za holodom.

 

Ak chcete mať toto všetko vo vašom rodinnom dome, tak hneď teraz si dohodnite nezáväzné stretnutie na tel. čísle 0948 006 665 alebo ak chcete, pokojne nám napíšte email na info@tvojsen.sk a dohodneme si nezáväzné stretnutie cez email.

167 000 €

V CENE HOLODOMU

leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png

PROJEKT DOMU
HOLODOM
HEVOLTAREKUPERÁCIA
PODLAHOVÉ KÚRENIE

A PREDPRÍPRAVA NA

OBYTNÉ MIESTNOSTI

POČET OSÔB

KÚPELNE

OBYTNÁ PLOCHA

ZASTAVANÁ PLOCHA

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

TERASA 

4

4/6

1

56,35 m2

102,30 m2

82,46 m2

áno

v cene

​ČO ZAHŔŇA HOLODOM?

Obvodové steny, zateplenie domu, vnútorné priečky, strechu, krytinu, strop, povalu, vyliatie všetkých podláh, ktoré sú pripravené na položenie Vašej dlažby alebo plávajúcej podlahy, elektrickú inštaláciu, vodoinštaláciu, kúrenie, žumpu, okná a vchodové dvere, steny v interiéry, kúpeľňu bez sanity a obkladačiek a terasu (pokiaľ je súčasťou domu).

Jednoducho povedané: holodom je hotový dom s nedokončeným interiérom.

Čo je potrebné dorobiť v holodome? Laminátové podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažby v kúpeľni, kuchynskú linku, osadenie vane a toalety a dokúpiť si nábytok do vášho nového rodinného domu.

Samozrejmosťou je dokončiť Váš DOM NA KLÚČ .

ZAUJAL VÁS TENTO RODINNÝ DOM?

Ak áno a máte záujem o nezáväzné stretnutie ohľadom tohto rodinného domu, tak nám rovno zavolajte a potvrdíme si spolu termín stretnutia. 

+421 948 006 665

bottom of page