top of page
leavs eko.png

VÁŠ NOVÝ INTELIGENTNÝ DREVODOM

LAURA

168 500 €

CENA ZA HOLODOM

PÔDORYS

LAURA.jpg

Pôvabný 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 90,76 m² s terasou, obývačkou spojenou s kuchyňou, jedálňou a samostatnou kúpeľňou.

 

Pri vstupe do tohto domu vás osloví samostatná chodba, ktorá je oddelená od dennej časti domu. Chodba je dostatočne veľká a ideálne sa vám do nej bude zmestiť vstavaná skriňa, do ktorej si celá rodina môže odložiť kabáty.

 

Hneď z chodby si môžete vybrať, či sa vyberiete rovno do dennej časti domu alebo prejdete do nočnej časti, kde sa nachádzajú tri nepriechodné izby.

 

Hlavnou časťou tohto domu je denná časť domu, ktorú tvorí obývačka spojená s kuchyňou, kde trávi rodina najviac času. Z týchto priestorov sa šikovne dostanete na veľkú terasu alebo rovno von na dvor, kde si vychutnáte letné večery a grilovačky spolu s priateľmi a rodinnou.

 

V nočnej časti domu nájdete hlavnú spálňu, z ktorej sa dostanete priamo na terasu, kde si môžete v pokoji vypiť vašu rannú kávu s pohľadom na záhradu. Hneď oproti hlavnej spálni nájdete kúpeľňu s dvomi umývadlami.

 

Určite oceníte veľkosť tejto kúpeľne, pretože sa vám do nej zmestí praktický sprchový kút, ale aj veľkú vaňu, v ktorej si vychutnáte ničím nerušené kúpele. A čo je najlepšie v dome sa nachádza samostatná toaleta, ktorá je oddelená od kúpeľne.

 

Ako ste si mohli všimnúť na pôdoryse, všetky izby v tomto dome sú nepriechodné. Máte k dispozícii dve samostatné izby, ktoré určite ocenia vaše deti, pretože sa ideálne hodia, ako detské izby a navyše každý bude mať svoje vlastné súkromie. Alebo jednu izbu môžete premeniť na pracovňu a v pokoji pracovať z domu. 

 

V tomto rodinnom dome budú použité prírodné stavebné materiály, pretože celý dom bude postavený z dreva. Drevený materiál veľmi dobre reguluje vlhkosť vo vnútri domu a vyznačuje sa aj schopnosťou účinne tlmiť zvuk.

Konštrukcia domu je zložená z vysoko odolných a pevných KVH a BSH hranolov. Minerálna vlna, ktorá je opláštená farmacelom ( vápencová doska ) tvorí medzistennú izoláciu. Táto medzistenná izolácia Vám pomáha znížiť mesačné náklady a udrží Vám teplo domova.

Kvalitnú krytinu na streche Vám zabezpečí betónová škridlá od Teranu. Plastové okná sú od značky Salamander a čo je najlepšie majú plastovo - hliníkový profil a kvalitné 3-sklo, ktoré Vám odstránia hluk z vonka.

 

Veľkou výhodou týchto nízkoenergetických stavieb je, že sú celé eco-friendly a nielenže vám ušetria tisíce eur na energiách, ale sú aj veľmi prospešné pre zdravie ľudí.

 

O čerstvý a zdravý vzduch v dome sa postará rekupéracia, ktorá bude vetrať a vy o tom ani nebude vedieť.

 

A ešte, aby sme nezabudli, v cene tohto rodinného domu máte celú projektovú dokumentáciu a našu novinku.

 

Celý váš dom premeníme na inteligentný dom, ktorý celý budete môcť ovládať cez váš smartfón a toto všetko máte zahrnuté v uvedenej cene. Cena rodinného domu je za holodom.

Ak chcete mať toto všetko vo vašom rodinnom dome, tak hneď teraz si dohodnite nezáväzné stretnutie na tel. čísle 0948 006 665 alebo ak chcete, pokojne nám napíšte email na info@tvojsen.sk a dohodneme si nezáväzné stretnutie cez email.

 

v cene

168 500 €

V CENE HOLODOMU

leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png

A PREDPRÍPRAVA NA

PROJEKT DOMU
HOLODOM
HEVOLTAREKUPERÁCIA
PODLAHOVÉ KÚRENIE

OBYTNÉ MIESTNOSTI

POČET OSÔB

KÚPELNE

OBYTNÁ PLOCHA

ZASTAVANÁ PLOCHA

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

TERASA 

4

4/6

1

59,36m2

110,00 m2

90,76 m2

áno

​ČO ZAHŔŇA HOLODOM?

Obvodové steny, zateplenie domu, vnútorné priečky, strechu, krytinu, strop, povalu, vyliatie všetkých podláh, ktoré sú pripravené na položenie Vašej dlažby alebo plávajúcej podlahy, elektrickú inštaláciu, vodoinštaláciu, kúrenie, žumpu, okná a vchodové dvere, steny v interiéry, kúpeľňu bez sanity a obkladačiek a terasu (pokiaľ je súčasťou domu).

Jednoducho povedané: holodom je hotový dom s nedokončeným interiérom.

Čo je potrebné dorobiť v holodome? Laminátové podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažby v kúpeľni, kuchynskú linku, osadenie vane a toalety a dokúpiť si nábytok do vášho nového rodinného domu.

Samozrejmosťou je dokončiť Váš DOM NA KLÚČ .

ZAUJAL VÁS TENTO RODINNÝ DOM?

Ak áno a máte záujem o nezáväzné stretnutie ohľadom tohto rodinného domu, tak vyplnte tento jednodchý formulár a my sa Vám následne ozveme  a potvrdíme si spolu termín stretnutia. 

Ďakujeme za Váš prejavený záujem. Budeme Vás kontaktovať. Prajeme Vám pekný deň. Tvoj sen s.r.o.

Alebo nám rovno zavolajte na

+421 948 006 665

bottom of page