top of page
URBAN dom tectura 4.png
URBAN dom tectura 2.png
URBAN dom tectura.png
URBAN dom tectura3 .png
leavs eko.png

VÁŠ NOVÝ INTELIGENTNÝ DREVODOM

URBAN

152 500 €

CENA ZA HOLODOM

PÔDORYS

URBAN.png

Jednoduchý 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 82,29 m² s čiastočne prestrešenou terasou, obývačkou spojenou s kuchyňou, špajzou a samostatnou kúpeľňou.

 

Pri vstupe do tohto domu vás osloví chodba, kde sa ideálne bude zmestiť vstavaná skriňa, do ktorej si celá rodina môže odložiť kabáty.

 

Hneď vedľa chodby nájdete samostatné WC a kúpeľňu, ktoré sú ideálne oddelené od zvyšku rodinného domu a zároveň sa z WC a kúpeľne rýchlo dostanete do akejkoľvek izby v dome.

 

Dispozícia rodinného domu je projektovaná podľa najnovších trendov, preto srdcom tohto nízkoenergetického rodinného domu je veľká kuchyňa spojená s obývačkou. V tejto miestnosti sa budete cítiť doslova ako pán svojho domu.

 

Z kuchyne je pripravený výstup na terasu, kde si vychutnáte ničím nerušené letné večery a grilovačky.

 

Ako ste si mohli všimnúť na pôdoryse, všetky izby v týchto domoch sú nepriechodné. Máte k dispozícii dve menšie samostatné izby, ktoré určite ocenia vaše deti, pretože sa ideálne hodia, ako detské izby a navyše každý bude mať svoje vlastné súkromie.

 

A v neposlednom rade sa v domoch nachádza posledná štvrtá izba, ktorá poslúži, ako dokonalá spálňa. Jej veľkosť a poloha v rámci domu sú pripravené na vás urobiť skvelý dojem a verím, že keď si túto spálňu zariadite budete sa v nej cítiť veľmi príjemne a stane vašou oázou pokoja.

 

Obrovskou výhodou týchto rodinných domov je to, že si ich viete prispôsobiť vaším požiadavkám a potrebám. To znamená, že ak potrebujete 4 izby rodinný dom, tak vám postavíme 4 izbový. Ak vám stačia 3 izby, nie je to pre nás žiadny problém a postavíme vám 3 izbový dom.

 

Alebo do kúpeľne si môžete vybrať či budete chcieť vaňu alebo sprchový kút. A takýmto spôsobom vám vieme prispôsobiť celý rodinný dom.

 

V tomto rodinnom dome budú použité prírodné stavebné materiály, pretože celý dom bude postavený z dreva. Drevený materiál veľmi dobre reguluje vlhkosť vo vnútri domu a vyznačuje sa aj schopnosťou účinne tlmiť zvuk.

Konštrukcia domu je zložená z vysoko odolných a pevných KVH a BSH hranolov. Minerálna vlna, ktorá je opláštená farmacelom ( vápencová doska ) tvorí medzistennú izoláciu. Táto medzistenná izolácia Vám pomáha znížiť mesačné náklady a udrží Vám teplo domova.

Kvalitnú krytinu na streche Vám zabezpečí betónová škridlá od Teranu. Plastové okná sú od značky Salamander a čo je najlepšie majú plastovo - hliníkový profil a kvalitné 3-sklo, ktoré Vám odstránia hluk z vonka.

 

Veľkou výhodou týchto nízkoenergetických stavieb je, že sú celé eco-friendly a nielenže vám ušetria tisíce eur na energiách, ale sú aj veľmi prospešné pre zdravie ľudí.

 

O čerstvý a zdravý vzduch v dome sa postará rekupéracia, ktorá bude vetrať a vy o tom ani nebude vedieť.

 

A ešte, aby sme nezabudli, v cene tohto rodinného domu máte celú projektovú dokumentáciu a našu novinku.

 

Celý váš dom premeníme na inteligentný dom, ktorý celý budete môcť ovládať cez váš smartfón a toto všetko máte zahrnuté v uvedenej cene. Cena rodinného domu je za holodom.

 

Ak chcete mať toto všetko vo vašom rodinnom dome, tak hneď teraz si dohodnite nezáväzné stretnutie na tel. čísle 0948 006 665 alebo ak chcete, pokojne nám napíšte email na info@tvojsen.sk a dohodneme si nezáväzné stretnutie cez email.

v cene

152 500 €

V CENE HOLODOMU

leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png

PROJEKT DOMU
HOLODOM
HEVOLTAREKUPERÁCIA
PODLAHOVÉ KÚRENIE

A PREDPRÍPRAVA NA

OBYTNÉ MIESTNOSTI

POČET OSÔB

KÚPELNE

OBYTNÁ PLOCHA

ZASTAVANÁ PLOCHA

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

TERASA 

4

3/5

1

51,85 m2

126,15 m2

82,29 m2

áno

​ČO ZAHŔŇA HOLODOM?

Obvodové steny, zateplenie domu, vnútorné priečky, strechu, krytinu, strop, povalu, vyliatie všetkých podláh, ktoré sú pripravené na položenie Vašej dlažby alebo plávajúcej podlahy, elektrickú inštaláciu, vodoinštaláciu, kúrenie, žumpu, okná a vchodové dvere, steny v interiéry, kúpeľňu bez sanity a obkladačiek a terasu (pokiaľ je súčasťou domu).

Jednoducho povedané: holodom je hotový dom s nedokončeným interiérom.

Čo je potrebné dorobiť v holodome? Laminátové podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažby v kúpeľni, kuchynskú linku, osadenie vane a toalety a dokúpiť si nábytok do vášho nového rodinného domu.

Samozrejmosťou je dokončiť Váš DOM NA KLÚČ .

ZAUJAL VÁS TENTO RODINNÝ DOM?

Ak áno a máte záujem o nezáväzné stretnutie ohľadom tohto rodinného domu, tak vyplnte tento jednodchý formulár a my sa Vám následne ozveme  a potvrdíme si spolu termín stretnutia.

Ďakujeme za Váš prejavený záujem. Budeme Vás kontaktovať. Prajeme Vám pekný deň. 

Tvoj sen s.r.o.

Alebo nám rovno zavolajte na

+421 948 006 665

bottom of page