top of page
leavs eko.png

VÁŠ NOVÝ INTELIGENTNÝ DREVODOM

pohlad 3.png
pohlad 1.png
pohlad 2.png
pohlad 4.png

VIKTOR

232 230 €

CENA ZA HOLODOM

PÔDORYS

VIKTOR.jpg

Rozmerný 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 175,45m² s obývačkou spojenou s kuchyňou, s jedálňou s dvoma samostatnými kúpeľňami, veľkou terasou a garážou.

 

Pri vstupe do tohto domu vás privíta chodba, z ktorej sa dostanete hneď do dennej časti, kde sa nachádza jedáleň spojená s obývačkou a kuchyňou. Z týchto priestorov sa šikovne dostanete na veľkú terasu, kde si vychutnáte ničím nerušené letné večery a grilovačky.

 

Hneď vedľa chodby nájdete dve nepriechodné izby, ktoré určite ocenia vaše deti, pretože sa ideálne hodia, ako detské izby a navyše každý bude mať svoje vlastné súkromie. 

 

Samozrejme sa myslelo aj na súkromie rodičov a preto v zadnej časti domu sa nachádza hlavná spálňa so šatníkom a privátnou kúpeľňou, ktorá je šikovne oddelená od zvyšku domu.

 

Máte obrovskú dilemu či mať v kúpeľni sprchový kút alebo vaňu? Určite oceníte to, že tento rodinný dom poskytuje dve kúpeľne. To znamená, že v jednej kúpeľni môže mať praktický sprchový kút a v druhej kúpeľni môžete mať veľkú vaňu, v ktorej si oddýchnete po náročnom dni.

 

Pre vaše auto je pripravená garáž v prednej časti domu, ktorá je súčasťou domu. Toto určite oceníte, keď prídete s nákupom a nemusíte ho nosiť cez celý pozemok až do kuchyne. Jednoducho iba zacúvate do garáže a pohodlne nákup vyložíte do miestnosti hneď vedľa kuchyne.

 

Medzi veľké výhody tohto domu, patria aj dve toalety, špajza a technická miestnosť, ktoré vám zjednoduchšia každodenný život.

 

V tomto rodinnom dome budú použité prírodné stavebné materiály, pretože celý dom bude postavený z dreva. Drevený materiál veľmi dobre reguluje vlhkosť vo vnútri domu a vyznačuje sa aj schopnosťou účinne tlmiť zvuk.

Konštrukcia domu je zložená z vysoko odolných a pevných KVH a BSH hranolov. Minerálna vlna, ktorá je opláštená farmacelom ( vápencová doska ) tvorí medzistennú izoláciu. Táto medzistenná izolácia Vám pomáha znížiť mesačné náklady a udrží Vám teplo domova.

Kvalitnú krytinu na streche Vám zabezpečí betónová škridlá od Teranu. Plastové okná sú od značky Salamander a čo je najlepšie majú plastovo - hliníkový profil a kvalitné 3-sklo, ktoré Vám odstránia hluk z vonka.

 

Veľkou výhodou týchto nízkoenergetických stavieb je, že sú celé eco-friendly a nielenže vám ušetria tisíce eur na energiách, ale sú aj veľmi prospešné pre zdravie ľudí.

 

O čerstvý a zdravý vzduch v dome sa postará rekupéracia, ktorá bude vetrať a vy o tom ani nebude vedieť.

 

Dom sa bude pýšiť tým, že je úplne nízkoenergetický, a vaše náklady na bývanie v rodinnom dome s rozlohou 175,45m2 sa budú rovnať nákladom, ako keby ste bývali 1 izbovom byte.

 

A ešte, aby sme nezabudli, v cene tohto rodinného domu máte celú projektovú dokumentáciu  a našu novinku.

 

Celý váš dom premeníme na inteligentný dom, ktorý celý budete môcť ovládať cez váš smartfón a toto všetko máte zahrnuté v uvedenej cene. Cena rodinného domu je za holodom.

 

Ak chcete mať toto všetko vo vašom rodinnom dome, tak hneď teraz si dohodnite nezáväzné stretnutie na tel. čísle 0948 006 665 alebo ak chcete, pokojne nám napíšte email na info@tvojsen.sk a dohodneme si nezáväzné stretnutie cez email.

v cene

232 230 €

V CENE HOLODOMU

leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png

PROJEKT DOMU
HOLODOM
HEVOLTAREKUPERÁCIA
PODLAHOVÉ KÚRENIE

A PREDPRÍPRAVA NA

OBYTNÉ MIESTNOSTI

POČET OSÔB

KÚPELNE

OBYTNÁ PLOCHA

ZASTAVANÁ PLOCHA

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

TERASA 

GARÁŽ

4

4/6

2

139,00 m2

205,90 m2

174,45 m2

áno

áno

​ČO ZAHŔŇA HOLODOM?

Obvodové steny, zateplenie domu, vnútorné priečky, strechu, krytinu, strop, povalu, vyliatie všetkých podláh, ktoré sú pripravené na položenie Vašej dlažby alebo plávajúcej podlahy, elektrickú inštaláciu, vodoinštaláciu, kúrenie, žumpu, okná a vchodové dvere, steny v interiéry, kúpeľňu bez sanity a obkladačiek a terasu (pokiaľ je súčasťou domu).

Jednoducho povedané: holodom je hotový dom s nedokončeným interiérom.

Čo je potrebné dorobiť v holodome? Laminátové podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažby v kúpeľni, kuchynskú linku, osadenie vane a toalety a dokúpiť si nábytok do vášho nového rodinného domu.

Samozrejmosťou je dokončiť Váš DOM NA KLÚČ .

ZAUJAL VÁS TENTO RODINNÝ DOM?

Ak áno a máte záujem o nezáväzné stretnutie ohľadom tohto rodinného domu, tak vyplnte tento jednodchý formulár a my sa Vám následne ozveme  a potvrdíme si spolu termín stretnutia. 

Ďakujeme za Váš prejavený záujem. Budeme Vás kontaktovať. Prajeme Vám pekný deň. 

Tvoj sen s.r.o.

Alebo nám rovno zavolajte na

+421 948 006 665

bottom of page