top of page
leavs eko.png

VÁŠ NOVÝ INTELIGENTNÝ DREVODOM

ZUMIR

182 000 €

CENA ZA HOLODOM

PÔDORYS

ZUMIR.jpg

Odvážny 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 108,90 m², s veľkou  obývačkou spojenou s kuchyňou, špajzou, samostatnou kúpeľňou a širokou terasou.

 

Pri vstupe do tohto domu vás osloví samostatná chodba, ktorá je oddelená od dennej časti domu. Chodba je dostatočne veľká a ideálne sa vám do nej bude zmestiť vstavaná skriňa, do ktorej si celá rodina môže odložiť kabáty.

 

Hneď z chodby sa dostanete priamo do stredu domu, kde sa rozhodnete či pôjdete do zadnej časti domu alebo prejdete do prednej časti rodinného domu, kde sa nachádza obývačka spojená s kuchyňou.

 

Z týchto priestorov sa dostanete cez obrovské portálové okno na priestrannú terasu, kde sa vám bez problémov zmestí veľký jedálenský stôl a ešte vám ostane miesto pre lehátka.

 

Obávate sa, kde uložíte všetky kuchynské pomôcky, ovocie, zeleninu, zaváraniny a ostatné veci?

 

Okrem toho, že v kuchyni bude pre vás pripravená kuchynská linka v tvare „L“, ktorá bude mať plno úložného priestoru, máte pri kuchyni veľkú špajzu, kde do regálov môžete presne toto všetko odložiť.

 

Hneď vedľa chodby nájdete kúpeľňu s dvomi umývadlami a samostatné WC, ktoré sú ideálne umiestnené v zadnej časti rodinného domu a zároveň sa z WC a kúpeľne rýchlo dostanete do akejkoľvek izby v dome.

 

Ako ste si mohli všimnúť na pôdoryse, všetky izby v tomto dome sú nepriechodné. Máte k dispozícii dve samostatné izby, ktoré určite ocenia vaše deti, pretože sa ideálne hodia, ako detské izby a navyše každý bude mať svoje vlastné súkromie. 

 

Samozrejme sa myslelo aj na hlavnú spálňu a preto je šikovne skrytá v zadnej časti domu, kde na vás čaká iba ticho a pokoj.

Konštrukcia domu je zložená z vysoko odolných a pevných KVH a BSH hranolov. Minerálna vlna, ktorá je opláštená farmacelom ( vápencová doska ) tvorí medzistennú izoláciu. Táto medzistenná izolácia Vám pomáha znížiť mesačné náklady a udrží Vám teplo domova.

Kvalitnú krytinu na streche Vám zabezpečí betónová škridlá od Teranu. Plastové okná sú od značky Salamander a čo je najlepšie majú plastovo - hliníkový profil a kvalitné 3-sklo, ktoré Vám odstránia hluk z vonka.

 

V tomto rodinnom dome budú použité prírodné stavebné materiály, pretože celý dom bude postavený z dreva. Drevený materiál veľmi dobre reguluje vlhkosť vo vnútri domu a vyznačuje sa aj schopnosťou účinne tlmiť zvuk.

 

Veľkou výhodou týchto nízkoenergetických stavieb je, že sú celé eco-friendly a nielenže vám ušetria tisíce eur na energiách, ale sú aj veľmi prospešné pre zdravie ľudí.

 

O čerstvý a zdravý vzduch v dome sa postará rekupéracia, ktorá bude vetrať a vy o tom ani nebude vedieť.

 

A ešte, aby sme nezabudli, v cene tohto rodinného domu máte celú projektovú dokumentáciu a našu novinku.

 

Celý váš dom premeníme na inteligentný dom, ktorý celý budete môcť ovládať cez váš smartfón a toto všetko máte zahrnuté v uvedenej cene. Cena rodinného domu je za holodom.

 

Ak chcete mať toto všetko vo vašom rodinnom dome, tak hneď teraz si dohodnite nezáväzné stretnutie na tel. čísle 0948 006 665 alebo ak chcete, pokojne nám napíšte email na info@tvojsen.sk a dohodneme si nezáväzné stretnutie cez email.

v cene

182 000 €

V CENE HOLODOMU

leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png
leavs eko.png

PROJEKT DOMU
HOLODOM
HEVOLTAREKUPERÁCIA
PODLAHOVÉ KÚRENIE

A PREDPRÍPRAVA NA

OBYTNÉ MIESTNOSTI

POČET OSÔB

KÚPELNE

OBYTNÁ PLOCHA

ZASTAVANÁ PLOCHA

ÚŽITKOVÁ PLOCHA

TERASA 

4

4/6

1

82,80 m2

130,00 m2

108,90 m2

áno

​ČO ZAHŔŇA HOLODOM?

Obvodové steny, zateplenie domu, vnútorné priečky, strechu, krytinu, strop, povalu,vyliatie všetkých podláh, ktoré sú pripravené na položenie Vašej dlažby alebo plávajúcej podlahy, elektrickú inštaláciu, vodoinštaláciu, kúrenie, žumpu, okná a vchodové dvere, steny v interiéry, kúpeľňu bez sanity a obkladačiek a terasu (pokiaľ je súčasťou domu).

Jednoducho povedané: holodom je hotový dom s nedokončeným interiérom.

Čo je potrebné dorobiť v holodome? Laminátové podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažby v kúpeľni, kuchynskú linku, osadenie vane a toalety a dokúpiť si nábytok do vášho nového rodinného domu.

Samozrejmosťou je dokončiť Váš DOM NA KLÚČ .

ZAUJAL VÁS TENTO RODINNÝ DOM?

Ak áno a máte záujem o nezáväzné stretnutie ohľadom tohto rodinného domu, tak nám rovno zavolajte a potvrdíme si spolu termín stretnutia. 

+421 948 006 665

bottom of page